Strona główna

Rusza rekrutacja do klasy 1 sp dla uczniów spoza rejonu szkoły

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja

Szanowni Rodzice dzieci spoza rejonu naszej szkoły. Na chwilę obecną rodzice uczniów z rejonu szkoły zapisali swoje dzieci do naszej szkoły. Wiemy, że możemy rozpocząć rekrutację dzieci spoza rejonu. Przedstawiamy terminy, które będą obowiązywały od 03.06.2019r. Wszystkie informacje dotyczące spotkań z dyrektorem, wychowawcami klas oraz inne ważne informacje dla rodziców przyszłych uczniów klas pierwszych dostępne będą w sekretariacie uczniowskim oraz na naszej stronie www i profilu fb. Jeżeli chcecie Państwo być informowani bezpośrednio, prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie z sekretariatem uczniowskim i Panem Przemysławem Osuchem. W niedługim czasie informacje dotyczące wniosków rekrutacyjnych, spotkań z dyrektorem oraz dni otwartych da zainteresowanych rodziców:)

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2019/2020 do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Dąbrowa Górnicza

Działania w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym oraz terminy

1.-Złożenie wniosku o przyjęcie do kl. I szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

-od 3.06.2019 r. do 12.06.2019 r.

2.-Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do kl. I szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

- od 3.06.2019 r. do 15.06.2019 r.

3.-Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym-17.06.2019 r.

4.-Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w postępowaniu rekrutacyjnym

- od 17.06.2019 r. do 19.06.2019 r.

5.-Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym -2 1.06.2019 r.

6.-Postępowanie uzupełniające - Złożenie wniosku o przyjęcie do kl. I szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

-od 1.07.2019 r. do 19.08.2019 r.

7.-Postępowanie uzupełniające - Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków
o przyjęcie do kl. I szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

- od 1.07.2019 r. do 23.08.2019 r.

8.-Postępowanie uzupełniające - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym-26.08.2019 r.

9.-Postępowanie uzupełniające - Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia
w postaci pisemnego oświadczenia w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

-od 27.08.2019 r. do 29.08.2019 r.

10.-Postępowanie uzupełniające - Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym-30.08.2019 r.

wniosek rekrutacyjny

oświadczenie_miejsce pracy

oświadczenie o zamieszkaniu osób trzecich

oświadczenie_samotne wychowywanie

oświadczenie o realizacji przygotowania przedszkolnego

oświadczenie o rodzeństwie

oświadczenie o wielodzietności rodziny

Additional information