• Przeprowadzenie zbiórki używanych podręczników szkolnych.

• Przygotowanie i przeprowadzenie imprezy biegowej Cross Czwórki oraz Bieg Skrzata.

• Udział w ogólnopolskiej akcji pod patronatem MEN „Góra grosza 2012”. Zebrane środki zostały przekazane organizatorowi akcji Towarzystwu „Nasz Dom”.

• Współorganizowanie VI edycję akcji charytatywnej „Graj i pomagaj”, która odbyła się w Hali Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej.

• Udział w VI Dąbrowskim Jarmarku Świątecznym organizowanym przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

• Pomoc w organizacji II Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez ZS nr 1.

• Pomoc w przygotowaniu imprez sportowych „Bieg Walentynkowy” i „Szóstka Pogorii” organizowanych przez Stowarzyszenie Pogoria Biega (10.02.2013r., 19.05.2012r.).

• Pomoc w organizacji III – go Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez ZS nr 1.

• Współpraca z Domem Opieki Społecznej „Pod Dębem” w Dąbrowie Górniczej. Przygotowanie imprezy okolicznościowej dla podopiecznych placówki (5.06.2013r).

• Przygotowanie imprezy podsumowującej działalność Szkolnego klubu Wolontariusza w bieżącym roku szkolnym.