Tydzień 25.09.2017 -29.09.2017 upłynął w naszej szkole pod znakiem utrwalania tabliczki mnożenia. Klasy IVa i IIIa przygotowały gazetki tematyczne na holu szkoły – chcieliśmy żeby tabliczka mnożenia rzucała się w oczy wszystkim uczniom.

W sali 204 pojawiła się gąsienica z tabliczką mnożenia a SpongeBob Kanciastoporty zachęcał wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach.

Uczniowie z dużym zapałem włączyli się w działania przygotowując własnoręcznie elementy dekoracji.

Na lekcjach utrwalaliśmy tabliczkę mnożenia poprzez konkursy, zabawy i gry z wykorzystaniem kart Grabowskiego.

Wiele pozytywnych emocji wzbudził też konkurs drużynowy „Tropiciele tabliczki mnożenia”.

Chętnych do udziału w egzaminie z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia nie brakowało.

To była świetna zabawa! Z pewnością weźmiemy udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia już za rok!