Serdecznie Zapraszamy Grupy Zorganizowane
Szkoły, Koła Zainteresowań, Kluby

Zwiedzanie obserwatorium oraz zajęcia są bezpłatne.

Pokazy Nieba uzależnione są od dobrych warunków pogodowych,  dla grup zorganizowanych po wcześniejszym uzgodnieniu odbywają się w piątki do godz.21.00.

W ofercie posiadamy zajęcia dla wszystkich poziomów edukacji od przedszkola po szkoły ponadgimnazjalne i zajęcia dla dorosłych.

W ramach wycieczek do obserwatorium możliwe jest obejrzenie stałej ekspozycji poświęconej Dąbrowskiemu miłośnikowi astronomii St. R. Brzostkiewiczowi, można  zwiedzić obserwatorium (zapraszamy na teleskopowe pokazy Słońca), projekcje filmowe filmy popularnonaukowe: astronomia, astronautyka prezentacje multimedialne np: „Niebo nad Dąbrową” proste eksperymenty i pokazy naukowe z dziedziny fizyki,geografii czy astronomii w sali Multimedialnego Laboratorium Kosmosu.

Zajęcia w placówkach przedszkolnych odbywają się we wtorki i środy od godz.10.00

Serdecznie zapraszamy

Obserwatorium i Multimedialne Laboratorium Kosmosu otwarte codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 - 17:00

Więcej informacji i umawianie grup:
Dariusz W. Nelle tel. 792-899-455 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. do szkoły 032 262- 38- 71

Sala Multimedialnego Laboratorium Kosmosu