Szkolne Obserwatorium zaprasza na dzienne pokazy nieba

szczegółowe informacje

Serdecznie Zapraszamy Grupy Zorganizowane
Szkoły, Koła Zainteresowań, Kluby

Zwiedzanie obserwatorium oraz zajęcia są bezpłatne.

Pokazy Nieba uzależnione są od dobrych warunków pogodowych,  dla grup zorganizowanych po wcześniejszym uzgodnieniu odbywają się w piątki do godz.21.00.

W ofercie posiadamy zajęcia dla wszystkich poziomów edukacji od przedszkola po szkoły ponadgimnazjalne i zajęcia dla dorosłych.

W ramach wycieczek do obserwatorium możliwe jest obejrzenie stałej ekspozycji poświęconej Dąbrowskiemu miłośnikowi astronomii St. R. Brzostkiewiczowi, można  zwiedzić obserwatorium (zapraszamy na teleskopowe pokazy Słońca), projekcje filmowe filmy popularnonaukowe: astronomia, astronautyka prezentacje multimedialne np: „Niebo nad Dąbrową” proste eksperymenty i pokazy naukowe z dziedziny fizyki,geografii czy astronomii w sali Multimedialnego Laboratorium Kosmosu.

Zajęcia w placówkach przedszkolnych odbywają się we wtorki i środy od godz.10.00

Serdecznie zapraszamy

Obserwatorium i Multimedialne Laboratorium Kosmosu otwarte codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 - 17:00

Więcej informacji i umawianie grup:
Dariusz W. Nelle tel. 792-899-455 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. do szkoły 032 262- 38- 71

Sala Multimedialnego Laboratorium Kosmosu