Szanowni Rodzice,
Przekazuję informację za wiadomością umieszczoną przez Departament Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej, na stronie MEN,

że uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br.

Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Uprzejmie informuję, że naszym głównym źródłem komunikacji przez najbliższe dwa tygodnie będzie dziennik elektroniczny UONET + Vulcan. Komunikaty kierowane do Państwa będę przekazywała przez dziennik elektroniczny.

Oficjalne informacje będą także umieszczane na szkolnej stronie www pod adresem

Kilka tygodni temu, rozesłaliśmy do Państwa ankietę w sprawie stopnia przygotowania się do zdalnej nauki, oraz z prośbą do dzieci o poprawne i skuteczne zalogowanie się na konta uczniowskie OFFICE 365.
Osoby, które zapomniały haseł do swoich kont, zgłaszały się do nas, pomagaliśmy. Bardzo proszę aby dzieci przez weekend, raz jeszcze sprawdziły logowanie się na swoje zdalne konto. W razie problemów proszę o kontakt z wychowawcami.

Liczę na to, że te dwa tygodnie miną nam szybko i powrócimy do nauki stacjonarnej.

Ja jestem jak zwykle dostępna dla Państwa w szkole i tradycyjnie w stałym kontakcie telefonicznym:).
Ewentualne problemy monitujcie Państwo na bieżąco tak, abyśmy mogli szybko i skutecznie pomagać. Sprawy które, Państwo będziecie zgłaszać proszę kierować do osoby, której sprawa dotyczy (zgodnie z przydziałem zadań t.j. do wychowawcy, nauczyciela przedmiotu, pedagoga, psychologa, wicedyrektora czy do mnie, jako dyrektora szkoły). To umożliwi szybsze działanie.

Przekazuję Państwu życzenia zdrowia i spokojnego weekendu, proszę dbajcie o Siebie i Swoje Rodziny.

Z wyrazami szacunku
Alicja Biegańska Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej.