Protokół z przeprowadzenia Turnieju Wiedzy Astronomicznej –
XX edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego,
w dniu 20 marca 2024 r.

W dniu 20 marca 2024 r. odbył się Turniej Wiedzy Astronomicznej. W turnieju uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Komisja konkursowa w składzie:

Pani Joanna Jędryczek – nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej,

Pani Aleksandra Hermanowska – nauczyciel Technicznych Zakładów Naukowych w Dąbrowie Górniczej,

Pani Anna Łągiewka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej

sprawdziła prace uczestników i wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Organizatorzy gratulują nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom konkursu oraz Ich opiekunom, serdecznie dziękują za liczny udział w turnieju, za zainteresowanie tematyką i zapraszają do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Załącznik nr 1 do protokołu z Turnieju Wiedzy Astronomicznej XX Wojewódzki Konkurs Astronomiczny 20 marca 2024 r.

Kategoria: Szkoła Podstawowa

I miejsce:

Kamil Kołodziej

Szkoła Podstawowa nr 27 w Sosnowcu

II miejsce:

Oliwia Menzel

Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach

III miejsce:

Filip Bekasiewicz

Szkoła Podstawowa nr 46 w Sosnowcu

Kategoria: Szkoła Ponadpodstawowa

I miejsce:

Piotr Radowiecki

I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej

II miejsce:

Filip Ludwikowski

Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

III miejsce:

Wiktoria Rauk

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

Zapraszamy Uczniów Szkół Podstawowych do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Oświadczenie Rodzica

W okresie ferii zimowych w terminie od 29 stycznia do 11 lutego 2024 r. organizacje pozarządowe oraz instytucje kulturalne i sportowe działające na terenie Miasta Dąbrowa Górnicza przygotowały bardzo szeroką ofertę zajęć dla uczniów wszystkich dąbrowskich szkół.

Oferta - Feerie zimowe w mieście

Karta uczestnictwa

Serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców

Szanowni Rodzice, Opiekunowie Dzieci korzystających z obiadów w naszej szkole.

Prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie oraz dostarczenie do Pani Elżbiety Borówki - Kierownik świetlicy szkolnej     lub w przypadku Jej nieobecności do sekretariatu głównego, od dnia 4 wrześnie 2023 r.

druk porozumienia