Informacja dla osób z niepełnosprawnościami - Komenda Powiatowa Państwowej  Straży Pożarnej w Krapkowicach - Portal Gov.pl

Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej znajduje się przy ulicy Konopnickiej 56

Tutaj znajduje się budynek szkoły, do którego uczęszczają uczniowie.

Wejście do szkoły znajduje się od strony ulicy Konopnickiej.

To wejście jest odpowiednie dla osób niepełnosprawnych, starszych oraz rodziców z małymi dziećmi.

Dyrektorem szkoły jest Alicja Biegańska

W szkole pracują nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

Czym zajmuje się Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi?

Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej jest publiczną szkołą podstawową.

Szkoła prowadzi dwa oddziały przedszkolne dla dzieci w wieku 3 - 6 lat, oraz oddziały szkolne od klasy pierwszej do klasy ósmej.

Zajęcia obowiązkowe odbywają się pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku.

Sekretariat to biuro, w którym można zostawić pisma, podania i dokumenty.

Sekretariat pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować telefonicznie, zadzwoń na numer: 32 262 38 71 lub 32 261 22 12.

Jak trafić do sekretariatu?

Wchodzisz do szkoły wejściem od ulicy Konopnickiej.

Gdy wejdziesz do szkoły zobaczysz dyżurkę szkolną.

Kieruj się na wprost drzwi wejściowych, do klatki schodowej.

Po wejściu na pierwsze piętro skieruj się w stronę drzwi oznaczonych napisem SEKRETARIAT.

W sekretariacie otrzymasz pomoc i załatwisz sprawę.

Nasza szkoła znajduje się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Konopnickiej 56

Oto mapa: