NABÓR DO KLASY PIERWSZEJ DLA UCZNIÓW SPOZA REJONU SZKOŁY (TERMIN DO 21.08.2020).

Wolne miejsca w klasie I szkoły podstawowej. Rodzicu, jest czas na podjęcie ważnej decyzji.

Szanowni Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi

w Dąbrowie Górniczej ul. M. Konopnickiej 56, uprzejmie informujemy, że trwają zapisy do klasy pierwszej szkoły podstawowej dzieci 7- letnich spoza rejonu Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej ul. M.Konopnickiej 56 (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.32 262-38-71)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną skierowaną do najmłodszych uczniów. Czas na złożenie wniosku rekrutacyjnego upływa dnia 21.08.2020r. Jednocześnie informujemy, że na głównej stronie naszej szkoły (www.sp16dg.pl) znajduje się do pobrania wniosek  rekrutacyjny oraz harmonogram rekrutacji uzupełniającej. Zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością odpowiemy na pytania rodziców, po wcześniejszym umówieniu się możliwe jest pokazanie i poznanie szkoły.

Alicja Biegańska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16

z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej

Szkoła Podstawowa w Pyrzycach

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej informuje o rozpoczęciu naboru dzieci do klasy pierwszej

Poniżej zamieszczamy linki do wymaganych dokumentów:

wniosek - podpisany przez obojga rodziców

harmonogram

załączniki:

oświadczenie - miejsce pracy

oświadczenie o zamieszkaniu osób trzecich

oświadczenie - obowiązek przygotowania przedszkolnego

oświadczenie rodzeństwo

oświadczenie wielodzietność

Podpisany wniosek oraz załączniki prosimy osobiście złożyć w sekretariacie szkoły

Regulamin rekrutacji dla uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2015/2016

do pobrania

zgłoszenie obwodowe SP

Rodzicu, już czas, wypełnij zgłoszenie i  zapisz swoje dziecko  do szkoły!

Szanowni Rodzice dzieci zamieszkałych lub zameldowanych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 16 im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej ul. M. Konopnickiej 56

Uprzejmie informujemy, że trwają zapisy do klasy pierwszej szkoły podstawowej dzieci urodzonych w roku 2007 (7-latki) oraz dzieci urodzonych od 01.01.2008 r. do 30.06.2008 r (6-latki).

Szkoła prowadzi także zapisy na życzenie rodzica/prawnego opiekuna dzieci urodzonych od 01.07.2008 r. do 31.12.2008 r.

Proponowany termin zapisu dzieci do szkoły to 31 marca 2014r.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 20.03.2014 w godz. 16.00 – 17.00 odbędzie się dzień otwarty szkoły na który serdecznie zapraszamy. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły poznać szkołę, sale lekcyjne, przygotowanie szkoły na przyjęcie pierwszoklasistów oraz porozmawiać z nauczycielami i przyszłymi wychowawcami.