VII EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ
GRAJ I POMAGAJ

V PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW DĄBROWSKICH  SZKÓŁ
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA DĄBROWY GÓRNICZEJ

pod hasłem „Graj, Maluj i Pomagaj”

W listopadzie odbyły się konkursy plastyczne, muzyczne, taneczne i fotograficzne w V Przeglądzie Twórczości uczniów Dąbrowskich Szkół.

W poniedziałek 18 listopada w naszej szkole odbył się konkurs taneczny organizowany w ramach V Przeglądu Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej. Na konkurs przybyło aż 150 uczestników, którzy rywalizowali w  trzech kategoriach: soliści, pary lub duety taneczne oraz zespoły taneczne w klasach I-III, IV-VI, szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Znamy już laureatów tego konkursu.

Zobacz więcej

Do konkursu muzycznego w V Przeglądzie Twórczości uczniów Dąbrowskich Szkół zgłosiło się 121 uczestników. Przesłuchania odbyły się w środę 20 listopada  w Zespole Szkół Muzycznych.

Zobacz jak przebiegały eliminacje

Zakończył się II etap konkursu plastycznego organizowanego w ramach V Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół do którego zakwalifikowało się 28 uczestników. We wtorek 19 listopada w Zespole Szkół Plastycznych uczniowie klas I-III, IV-VI, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych wykonali prace o dowolnej tematyce.

Zobacz więcej

My już na tym etapie gratulujemy naszym uczniom, którzy zostali laureatami konkursów:

• Szkoła Podstawowa nr 16 - Tytusowi Podstawce (konkurs plastyczny),
  • Gimnazjum nr 13 -  Katarzynie Samerdak (konkurs taneczny) i Martynie Jastrzębskiej (konkurs muzyczny).

Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów, a wszystkich uczniów wraz z rodzicami zapraszamy
6 grudnia od godziny 16.00  do Hali Sportowej Centrum, aby razem z nami "Grać i Pomagać".