Znalezione obrazy dla zapytania boisko do piłki nożnej kolorowanka

Szanowni Rodzice!

W związku z rozpoczęciem, w dniu 13 listopada 2017 r., prac remontowych na terenie boiska do piłki nożnej zarządzam wyłączenie z użytkowania obiektów rekreacyjnych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie remontowanego boiska do piłki nożnej. Wyłączenie z użytkowania dotyczy: placu zabaw wraz z siłownią na świeżym powietrzu oraz boiska wielofunkcyjnego. W związku z powyższym nie można korzystać z wymienionych obiektów.

Zalecana jest szczególna ostrożność w trakcie przechodzenia obok remontowanego terenu.

Bardzo prosimy Państwa o przeprowadzenie z dziećmi rozmów na temat bezpieczeństwa w trakcie drogi do i ze szkoły oraz bezpieczeństwa w czasie pozaszkolnym.

Gdybyście Państwo zauważyli jakiekolwiek niepokojące zdarzenia związane z bezpieczeństwem bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.