Dyrektor Szkoły oraz wychowawcy klas pierwszych zapraszają:

Rodziców klas pierwszych na zebrania.

W dniu 31.08.2020 odbędą się zebrania dla rodziców klasy Ia i klasy Ib.

O godzinie 17.00 - klasa Ib,

o godzinie 18.00 - klasa Ia.

Wychowawcy klas w dniach 27 i 28 sierpnia będą telefonicznie kontaktować się z rodzicami zapraszając na zebranie oraz przedstawiając najważniejsze wytyczne do spotkania. Zebranie prowadzić będzie wychowawca klasy.

Zebrania odbędą się na wewnętrznym boisku szkolnym. W przypadku deszczowej pogody zebrania odbędą się w dużej sali gimnastycznej.

Na zebranie przychodzi tylko jeden rodzic/ opiekun dziecka, zaopatrzony w maseczkę i rękawiczki. Osoby uczestniczące w zebraniu zobowiązane są przestrzegać zasad GIS w sprawie przeciwdziałania Covid-2.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych zaplanowano następująco:

01.09.2020 r.

klasa Ia godzina 8.30 - sala gimnastyczne - wejście rotundą,

klasa Ib godzina 9.00 - sala gimnastyczna - wejście rotundą.

Szczegóły zostaną przedstawione na zebraniu w dniu 31.08.2020 r.

Rodzice, którzy nie mogą przybyć na zebranie z wychowawcą będą kontaktować się telefonicznie.

Uwaga!

W zaplanowanych spotkaniach uczestniczą osoby zdrowe, bez objawów chorobowych (tj. gdy nie widać zauważalnych objawów kaszlu, podwyższonej gorączki, bólu mięśni, utraty węchu lub smaku), nie przebywające na kwarantannie lub izolacji.

Prosimy o przybycie na dokładnie wyznaczoną godzinę.