Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi oraz organizatorzy konkursu zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu.

XIX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

REGULAMIN

1.      Honorowy Patronat: Śląski Kurator Oświaty, Dyrektor Planetarium I Obserwatorium Astronomicznego Im. Mikołaja Kopernika W Chorzowie.

2.      Termin przeprowadzenia:

§    Konkurs astronomiczny – Turniej Wiedzy o Astronomii: 30 Marca 2023 r, godz. 09.30 – uczniowie szkół podstawowych, 11.30 – uczniowie szkół ponadpodstawowych.  Karta zgłoszeniowa: do 24 marca 2023 r.

§    Konkurs plastyczny – termin nadsyłania prac: 31 Marca 2023 r. Karta zgłoszeniowa: do 31 Marca 2023 r.

§    Konkurs literacki – wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w części literackiej w terminie: do 24 Marca 2023r.

 Finał konkursu astronomicznego (wyniki w kategorii wiedzy o astronomii, plastycznej, literackiej) połączony z wręczeniem nagród: 26 kwietnia 2023 r., godz. 11.00.

Regulamin konkursu