W dniu wczorajszym t.j.18 czerwca 2014 r w auli Technicznych Zakładów Naukowych odbyło się nagrodzenie uczniów dąbrowskich szkół za osiągnięcia w konkursach najwyższego szczebla. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Aleksander Kijas (II B gim), Adrian Baliński (II B gim), Marcin Skotniczny (II B gim), Julia Skibińska (IVa sp), Kinga Skibińska (Va sp), Adam Domagalski (VIa sp), Patryk Sobań (VIa sp), Mikołaj Swoboda (Vb sp), Nikola Bród (II a sp). Uczniowie otrzymali gratulacje i życzenia z rąk Pana Zbigniewa Podrazy - Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej. Gratulujemy uczniom i rodzicom tak wspaniałych pociech. Dziękujemy nauczycielom, Pani Zofii Duszyńskiej, Pani Elżbiecie Borówce, Pani Izabeli Ciesielskiej, Pani Beacie Dzierzęckiej Zwoźniak, Panu Łukaszowi Gajdzie. W podsumowaniach sportowych chłopcy gimnazjum zdobyli IV miejsce w mieście wśród wszystkich gimnazjów. Życzymy dalszych sukcesów. Uroczystość rozpoczęła Pani Alicja Biegańska, prezentując wszystkim zgromadzonym realizację międzynarodowego programu dla kadry kierowniczej.

{gallery}osiagniecia{/gallery}