7 Dąbrowska Gromada Zuchowa "Słoneczna Gromada" działa od stycznia 2011 roku w naszej szkole skupiając uczniów z klas I - III. To gromada z wieloma tradycjami.

Zuchy podczas zbiórek bawią się w coś lub kogoś, zdobywając najrozmaitsze sprawności. Poznają tradycje i symbolikę zuchową. Ponadto nasze zuchy chętnie uczestniczą w rajdach, biwakach i festiwalach.

Od 2012  roku zdobywamy tytuł Mistrzowskiej Gromady Zuchowej.

W roku szkolnym 2022/2023 zbiórki odbywają się we wtorki w godzinach 16.00 – 17.30

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Opiekunowie Gromady:

Drużynowy zuchów  dh. Kamil Rachwał

Przyboczna  dh. Jessica Rachwał

7 Dąbrowska Gromada Zuchowa "Słoneczna Gromada" działa od stycznia 2011 roku skupiając uczniów z klas I - III.

Drużynową zuchów jest pwd. Magdalena Krupa.

Zuchy podczas zbiórek bawią się w coś lub kogoś, zdobywając najrozmaitsze sprawności. Ponadto nasze zuchy chętnie uczestniczą w rajdach, biwakach i festiwalach. Od 2012 co roku zdobywamy tytuł Mistrzowskiej Gromady Zuchowej.

W roku szkolnym 2016/2017 zbiórki odbywają się w czwartki w godzinach 12.45 - 14.00