Osiągnięcia uczniów klas I – III gimnazjum

I semestr roku szkolnego 2013/2014

Drużyna uczniów klasy II B – IV miejsce w miejskim konkursie „Z angielskim po świecie matematyki”.

Drużyna gimnazjalistów – II miejsce w III Regionalnym Konkursie Interdyscyplinarnym „English in science”.

Martyna Jastrzębska – III miejsce w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej.

Wiktoria Modelska, Kamila Chruściel, Anna Widurska, Klaudia Solarz, Karolina Tłuścik – laureaci II stopnia, Kamil Połacik, Konrad Paryż – laureaci III stopnia, Piotr Konieczny, Dominik Pałys, Adrian Babiński – laureaci IV stopnia w ogólnopolskim konkursie Archimedes Historia plus.

Adrian Baliński, Marcin Skotniczny, Aleksander Kijas – III miejsce, Piotr Konieczny, Łukasz Boroń, Piotr Staroń – IV miejsce, Kamil Juszczyk, Mateusz Paluch – laureaci w ogólnopolskim konkursie Multitest – geografia.